Na het debacle met de stay ups van de Action kwam ik bij de Hema 40 denier stay ups tegen voor 4,50.
Ik droeg die ochtend een capri tight on mijn rok vanwege de lage temperaturen. Maar liever heb ik stay ups aan. Dus kocht ik de Hema stay ups en wisselde vervolgens bij de naburige Scapino de tights even om met mijn nieuwe kousen.
Tevreden bedacht ik dat ik ze zo ook metéén kon testen!
Stay ups van de Hema
En ik heb goed nieuws: de stay ups van de Hema blijven best goed zitten. Je moet ze wel even echt netjes aantrekken, en zorgen dat de ‘plakstrook’ goed op je been zit. Maar daarna kon ik er zorgeloos de hele stad mee doorlopen. Zonder dat ze afzakten!
Daarna heb ik de stay ups nog een paar keer aan gehad. En ook toen bleven ze zitten.
Soms zakken ze wel eens een klein stukje af, maar dan kan ik ze toch makkelijk weer omhoog hijsen. En daarna blijven ze dan meestal wel zitten.
Praktische informatie over de stay ups van de Hema
Volgens het kaartje om de kousen zijn de Hema stay ups ‘opaque hold-up stockings’. Ze bestaan uit
- 84% polyamide
- 16% elasthane
De plakstrook vond ik erg smal. En dat lijkt me wel een nadeel. Want als er maar zo’n klein deel is om de kous omhoog te houden, dan lijkt het risico op afzakken me groter.
 |
Hier zie je de plakband |
Maar goed.
Mijn conclusie over de stay ups van de Hema
Ik kan de stay ups van de Hema aanraden. Hoewel ik er wel bij moet zetten dat ze niet 100% afzakvrij zijn.
Maar ik durf wel te stellen dat ze 97% van de tijd keurig blijven zitten.
Je kunt ze dus gerust aantrekken naar je werk of een uitje.
Blijf op de hoogte van nieuwe posts! Neem een gratis emailabonnement op Review Eerst!
Enter your email address:
Delivered by FeedBurner
Klinkt erg goed..! Wat leuk dat je ook een aparte review blog begonnen bent 🙂
Die heb ik al best lang Florentine. Ik had zoveel reviews dat het me beter leek ze een apart plekje te geven : )
Ik vind ze ook wel fijn, ze zijn alleen vrij snel kapot. De bovenkant vind ik mooi, lekker breed en niet knellend.
Bij dit type dikke stay ups is kapot gaan bij mij meestal geen punt. Het afzakken gaat bij mij eerder mis helaas.